Inloggen Registreren
🎁 WELCOME BONUS · TG Casino

TG Casino Welkomstbonus - Claim 200% Tot 10 ETH

Welcome Bonus $500 Bonussen+100 Overzicht100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your TG Casino Welcome Bonus

TG Casino verwelkomt nieuwe spelers met een royale welkomstbonus van 200% tot 10 ETH, aangevuld met 50 gratis spins op je eerste storting. Het claimen van deze bonus is eenvoudig: registreer je met je e-mailadres, doe een minimale storting van $25 in crypto en activeer de bonus in het promotiegedeelte. De inzetvereisten werken stapsgewijs, waarbij 10% van de bonus wordt vrijgegeven telkens wanneer je je initiële storting zes keer hebt ingezet. Slots draegn volledig bij aan de inzetvereisten, terwijl sportweddenschappen voor 50% meetellen. Je hebt 14 dagen om aan de voorwaarden te voldoen.

Claim $500 Bonus → All Promotions Lees review

What is the TG Casino welcome bonus?

TG Casino offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
21+
Min Age
🧮

Bonuscalculator

Verschuif de slider om te zien wat je precies krijgt bij TG Casino
Je stortingsbedrag $100
$21$500
💰 $100 Bonusbedrag
🎯 $200 Totaal te spelen
🎰 100 Gratis spins
🎲 $160 Slotwaarde

All available bonuses at TG Casino

Beyond the welcome bonus, TG Casino offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Bijgewerkt 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Welkomstbonus200% tot 10 ETH6x de storting, waarna 10% van de bonus vrijkomt$2514 dagen
Gratis Spins bij Welkomstbonus50 Gratis Spins6x de storting$2514 dagen
Spel van de WeekTot 50 Super Spins (waarde $0,40 per spin)Geen inzetvereisten op winsten$50 (of $200 voor loyaliteitsniveau 4)1 week
Cashback bij TGC Token Staking25% cashbackTGC token staking vereistNiet gespecificeerdDoorlopend
VIP Rakeback ProgrammaTot 0,4% rakeback3000 loyaliteitspunten vereist$1 inzet = 3 punten (slots) of 2 punten (overige spellen)Doorlopend

How to Claim

Claiming your TG Casino welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at TG Casino or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Speel verantwoord
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at TG Casino may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hoe claim ik de welkomstbonus bij TG Casino?+
Registreer je bij TG Casino met je e-mailadres, doe je eerste storting met je favoriete cryptovaluta (minimaal $25) en ga vervolgens naar het promotiegedeelte om de welkomstbonus te activeren. Daarna kun je beginnen met inzetten om aan de inzetvereisten te voldoen.
Wat is de welkomstbonus van TG Casino precies?+
TG Casino biedt nieuwe spelers een 200% stortingsbonus tot 10 ETH, plus 50 Free Spins. De bonusgelden worden vrijgegeven in stappen van 10% telkens wanneer je je initiële storting 6 keer hebt ingezet.
Hoe werken de inzetvereisten van de welkomstbonus?+
De inzetvereisten werken anders dan bij reguliere bonussen. Telkens wanneer je 6x je initiële stortingsbedrag inzet, wordt 10% van het bonusbedrag vrijgegeven en kun je dit opnemen. Zo kun je al bonusgelden uitbetalen voordat je de volledige bonus hebt doorgespeeld.
Welke spellen tellen mee voor de inzetvereisten?+
Slots dragen 100% bij aan de inzetvereisten. Live games en tafelspellen dragen elk 20% bij. Sportweddenschappen tellen voor 50% mee. Dice- en Crash-spellen dragen helaas 0% bij en tellen dus niet mee voor het vrijspelen van de bonus.
Wat is de maximale inzet tijdens het vrijspelen van de bonus?+
De maximale bonusinzet bedraagt $5 per ronde. Dit is de standaardlimiet die geldt zolang je actieve bonusgelden hebt. Het overschrijden van deze limiet kan ertoe leiden dat je bonus en eventuele winsten worden geannuleerd.
Wat is de vervaltermijn van de welkomstbonus?+
De welkomstbonus van TG Casino heeft een geldigheidsduur van 14 dagen. Binnen deze periode moet je zoveel mogelijk van de bonus vrijspelen. Dankzij het incrementele vrijgavesysteem kun je echter al eerder gedeeltelijke uitbetalingen doen van vrijgespeelde bonusgelden.
Is er een maximaal opneembaar bedrag verbonden aan de welkomstbonus?+
In de bonusvoorwaarden van TG Casino wordt het vrijgavesysteem beschreven waarbij 10% van de bonus per keer wordt vrijgegeven na 6x inzetten. Vrijgegeven bonusgelden zijn direct opneembaar. Controleer altijd de actuele voorwaarden op de promotie-pagina voor eventuele specifieke opnamelimieten.
Wat is de minimale storting om de welkomstbonus te activeren?+
Om in aanmerking te komen voor de welkomstbonus bij TG Casino is een minimale storting van $25 vereist. De storting kan gedaan worden met diverse cryptovaluta, waaronder Bitcoin, Ethereum, Tether, Litecoin, Dogecoin en andere ondersteunde munten.